Hakkımızda

 

Hakkımızda

ONKA YAPI ALÜMİNYUM GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılında Mimar Öner Karakaş tarafından kurulmuştur.

Yurt içi ve yurt dışındaki cephe sistemlerindeki derin tecrübesini, dinamik ve profesyonel kadrolarla pekiştirmiş ve firmamızın bu günlere ulaşmasına önderlik etmiştir. 

Yaklaşık 20 idari ve 30 üretimden sorumlu personele sahip Onka Yapı, taşeron firma personelleriyle birlikte yüzlerce kişiyi istihdam etmektedir. Çeşitli ölçeklerde, yurt içi ve yurt dışı onlarca projeyi tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Vizyon

Sürekli değişim anlayışı içerisinde, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlük sağlamak.

 

Misyon

Yenilikçi ve kaliteli ürünleri, teknolojik alt yapısı ve profesyonel insan kaynaklarıyla, etkin şekilde kullanarak, ülkemiz ve dünya cephe giydirme sektöründe en güvenilir firma olmak..

 

Kalite Anlayışımız

 

Şirketimiz, bir dünya markası olma yolunda, yasal şartlara, temiz çevre olgusuna ve müşteri isteklerine uyarak verdiğimiz hizmeti ve uyguladığımız sistemleri sürekli iyileştirmek.

Bütün faaliyetlerimizde; müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda, ulusal ve uluslararası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak. 

Ürün ve servis kalitesinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanların katılımının, eğitiminin ve memnuniyetinin sağlanması ve işçi sağlığı, iş güvencesi ortamını esas almak. 

Tedarikçileri, sistemin ayrılmaz bir parçası ve iş ortağı olarak görmek. 

 

Küreselleşen iş dünyasının rekabet ortamında verimliliğimizi ve kararlılımızı arttırarak, kalıcı olmak, yaşamımızı geleceğe taşyabilmek için, kaliteyi en ekonomik düzeyde ve ödünsüz olarak üretmek. 

İnsana, çevreye ve topluma saygılı olmayı, katkıda bulunmayı içtenlikle benimsemek, kaliteyi sürekli iyileştirmek, bu prensipler doğrultusunda; müşterinin ve çalışan personelin, bize duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamak.

 

İş Ortaklarımız

Copyright © 2020 | UNCS Global