Döner Kapı Sistemleri

Bir prestij unsuru olarak değerlendirilen otomatik döner kapı sistemleri; yalıtım, fonksiyonellik ve güvenlik kriterlerinden taviz vermeden, tamburlu, paslanmaz gövdeli, cam tavanlı, panik buton özellikli olarak uygulanabilmektedir.

 

Otomatik döner kapılar fonksiyonellik ve estetik açıdan mimari bir yapının prestijini aynı zamanda kullanımını etkileyen en önemli ürünlerden biridir.

Otomatik döner kapıların manuel döner kapılardan farklı giriş ve çıkışlarda bulunan radarlar sayesinde bir motor mekanizmasıyla döndürülen ve akıllı güvenlik sistemleriyle donatılarak enerji tasarrufunun yanı sıra insan geçişlerindeki güvenliği sağlayan en kullanışlı ürünlerdir.

Dikey ve yatay sıkışma sensörleri, elektrik kesintilerinde manuel çalışma, döner kapı içerisinde panik durumunda kanatların tamamen açılarak katlanması, dönüş esnasında kapı kanadının itme ile zorlanması durumunda dahi duraklamadan sürebilmesi, engelli kişilerin geçişini kolaylaştıran yarım hızla dönüş vb. pek çok yeni özelliği ile  otomatik döner kapılar sorunsuz giriş yapmak için imkan sağlar. 

Copyright © 2021 | UNCS Global