Alüminyum Işıklık Sistemleri

Sistem; cam taşıyıcı alüminyum profiller veya gerekmesi durumunda çelik konstrüksiyon ve alüminyum cam taşıyıcı profil kombinasyonundan oluşmaktadır. 

Camlar, sistem detayına bağlı olarak; baskı profilleri, özel klipsler veya bonding işlemi ile alüminyum konstrüksiyon üzerine sabitlenebilmektedir. 

Talep edilmesi durumunda, ışıklık içi duman tahliye çözümleri uygulanabilmektedir. Düzlemsel, kubbe formlu ve kemerli ışıklık uygulamasını yapılabilmektedir.

It plays an important role especially in lighting by providing maximum benefit from sunlight.As systems that do not require surface care, it adds both stylish and aesthetic appearance to the space.Skylight systems that increase the value of buildings and add an elite atmosphere are preferred because they provide high energy saving.It is used for many years without any problems with its economical and long-lasting feature.

Güneş ışığından maksimum seviyede faydalanmayı sağlayarak özellikle aydınlatmada önemli rol oynuyor.

Yüzey bakımı gerektirmeyen sistemler olarak mekana hem şık hem de estetik bir görüntü katıyor.

Binaların değerini arttıran ve elit bir hava katan ışıklık sistemleri, yüksek enerji tasarrufuda sağlaması nedeniyle  tercih ediliyor.

Ekonomik ve uzun ömürlü olma özelliği ile uzun yıllar sorunsuz kullanılıyor.

Darbelere dayanıklı bir çatı sistemi olmanın yanında, paslanmaya ve su almayan sistemler olarak birçok alanda kullanılıyor.

Copyright © 2021 | UNCS Global